X
a naszej stronie stosujemy pliki cookies oraz zbieramy dane określane jako dane osobowe. Więcej w Polityce Prywatności oraz RODO.
Start Blog

Blog - Opakowania foliowe - Worki, Reklamówki, Folie

Opakowania foliowe ? wady i zalety

Opakowania wytwarzane z surowców ekologicznych ulegają w sposób naturalny biodegradacji. Dlatego te przyjazne dla środowiska opakowania foliowe i kartonowe zyskują na popularności. ...
Więcej

Woreczki foliowe na chleb - jakie informacje powinny zawierać

a worku foliowym opakowanego chleba można znaleźć informacje na temat składu wyrobu. Konsumenci czytając nazwy substancji zastanawiają się nad ich szkodliwością ale czy mają rację? Informacje o wpływie na nasz organizm składników dodawanych do pieczywa, tj. kwas askorbinowy, propionian wapnia, sól, kwasy tłuszczowe, zostaną zamieszczone poniżej.
Więcej

Najczęstsze wady pieczywa

Jakość wypieku, opakowania oraz jego cena to kluczowe elementy decydujące o sprzedaży. Dlatego też producenci kładą szczególny nacisk na podnoszenie jakości swoich produktów, starają się o wyeliminowanie wszystkich niepożądanych wad pieczywa już na etapie produkcji.
Więcej

Folia aluminiowa - zastosowanie i normy

Folia aluminiowa to najlepszy materiał do produkcji opakowań próżniowych. W połączeniu z wyrobami przeciw korozyjnymi VCI, a także pochłaniaczami wilgoci opakowanie próżniowe faktycznie spełnia swoje funkcje.
Więcej

Bag-in-Box - worek w pudełku

Worek w pudełku to spolszczona nazwa angielskiego opakowania Bag-in-Box, które wymyślono aż 50 lat temu. Od kilku lat można zaobserwować jego częste zastosowanie, głównie w branży spożywczej. W naszym kraju worek w pudełku zaczyna dopiero wchodzić na rynek.
Tagi: woreczki
Więcej

Nadruk na torby reklamowe

Dla części z nas może się wydawać, że drukarnia internetowa zajmuje się całkowicie odrębną działalnością w stosunku do drukarni tradycyjnej. To tylko złudzenie, ponieważ oba rodzaje...
Więcej

Jakość jabłek w workach foliowych - opinia konsumentów

Amerykańskie badania przeprowadzone na grupie konsumentów sklepów owocowo-warzywnych pokazują, że jabłka opakowane w worki polietylenowe są oceniane jako produkty niskiej jakości. Około 50...
Tagi: woreczki
Więcej

Ochrona pieczywa w sklepie

Przeciętny Polak zjada w przeciągu miesiąca blisko osiem kilogramów pieczywa. Dokonując zakupu pieczywa zwraca szczególną uwagę na jego wygląd, jakość wypieczenia oraz świeżość,...
Więcej

Redukcja kosztów opakowania

Zmniejszenie kosztów wytwarzania stanowi obecnie ważny element procesu produkcji. Przedsiębiorstwa dążą do tego, aby ich wyroby osiągały najwyższe standardy jakości i standardy użytkowe...
Więcej

Worki foliowe na zamówienie klienta

Worki HDPE z logiem przedsiębiorstwa pełnią funkcję reklamową. Klient otrzymując torbę tego typu odbiera to jako gest obdarowania przez firmę, co może przedłożyć się na wzmocnienie lojalności.
Więcej

Opakowanie a jakość i trwałość pieczywa

Najważniejszym elementem procesu pakowania pieczywa jest przeciwdziałanie wpływowi szkodliwych mikroorganizmów z jednoczesnym dążeniem do zachowania ważnych właściwości organoleptycznych....
Więcej

Woreczki na pieczywo

Woreczki do chleba produkuje się z doskonałej jakości folii polipropylenowej typu PP CAST. Cechuje się ona dużą transparentnością oraz odpowiednią barierowością dla pary wodnej. Te...
Więcej

Folia stretch - zastosowanie w rolnictwie

Wielofunkcyjna folia stretch stanowi dobre rozwiązanie w zabezpieczeniu uprawy. Jej właściwości chronią rośliny przed szkodliwym wpływem różnorodnych czynników atmosferycznych.
Więcej

Opakowania foliowe - wady i zalety

Dzisiaj artykuły foliowe tworzy się z materiałów proekologicznych, na przykład oxo-biodegradalnych, które przyspieszają rozkład opakowań. Z tym składnikiem torba foliowa powinna rozłożyć się w przeciągu dwóch lat. Worki ekologiczne są równie przyjazne dla środowiska jak papier.
Więcej

Nadruk na reklamówkach foliowych

Ładne opakowanie to dla klienta dobry produkt. Warto inwestować w nadruki na reklamówkach foliowych.
Więcej

Torby reklamowe - rodzaje

Najpopularniejszym rodzajem toreb reklamowych są torby foliowe. To do nich najchętniej konsumenci pakują swoje zakupy, podarunki czy prezenty reklamowe.
Więcej

Tworzywa stosowane do wytwarzania folii

Folia jest materiałem wytwarzanym z reguły z metalu nieżeliwnego bądź tworzywa sztucznego, jej grubość nie przekracza dwóch milimetrów, np. folia do opakowań.
Więcej

Polietylen - właściwości i zastosowanie w przemyśle

Polietylen (polieten, polimer etenu) w przemyśle oznaczany skrótem PE. Cechuje go giętkość, woskowatość, przezroczystość i termoplastyczność. Synteza polietylenu stanowi rodzaj...
Tagi: woreczki
Więcej

Opakowania foliowe - rodzaje, właściwości i jak powstał polietylen - historia

Jak każdy produkt również polietylen ma swoją ciekawą historię. Jego twórca - Hans von Pechman z pewnością nie przypuszczał że znajdzie on zastosowanie w tylu branżach - od reklamówek po butelki i inne opakowania.
Więcej

Co z reklamówką

Słowo reklamówka może odnosić się do ulotki reklamowej, broszury, afiszu, krótkometrażowego filmu promocyjnego, jak również torby foliowej i plastikowej z reklamowym nadrukiem.
Więcej

« 1 | 2 |[ X ]

Zgłoś błąd

E-mail:
Opis błędu *