X
a naszej stronie stosujemy pliki cookies oraz zbieramy dane określane jako dane osobowe. Więcej w Polityce Prywatności oraz RODO.

Nadruk na reklamówkach foliowych

Dla części z nas może się wydawać, że drukarnia internetowa zajmuje się całkowicie odrębną działalnością w stosunku do drukarni tradycyjnej. To tylko złudzenie, ponieważ oba rodzaje przedsiębiorstw drukarskich posiadają tożsame oferty. Wykonują nadruki na kartki o różnych rozmiarach oraz na torby foliowe i teczki. Drukarnie czerpią zyski głównie z nadruków reklamowych. Przedsiębiorstwa zlecają drukarni wykonanie nadruków reklamowych na produktach firmowych (na opakowania foliowe, torby reklamowe i inne)  oraz gadżetach do kampanii reklamowej (długopisy, teczki itp.).

Przedsiębiorstwa reklamują się plakatami i billboardami, przez co druk wielkoformatowy zyskuje na popularności i przynosi ogromne zyski drukarniom. Plakaty i nadruki na artykuły foliowe posiadają z reguły szablonowe kształty. Przyciągają uwagę klienta, dodatkowo konsument używając często tej samej torby reklamowej podświadomie sugeruje się nadrukowaną reklamą podczas zakupów.

Obecnie drukarnie są wyposażone w specjalistyczne maszyny drukarskie i korzystają z najnowszych technologii w procesie druku. Przekłada się to na atrakcyjność reklamy zamieszczonej na artykułach foliowych. Ładne opakowanie to dla klienta dobry produkt. Warto inwestować w nadruki na folii.

Komentarze

Cytuj
Dodano: 14.02.2013  Skomentował: Jolanta Brodowiak
Witam, Prosze o informację, czy Pańswo robią nadruki na reklamówkach jednorazowych (takich najzwyklejszych) roz. 5 i 10. Nadrukiem mialoby być logo naszej firmy wraz z adresem- w kolorze zielonym. Prosze o informację jaka jest cena wyrobienia matrycy oraz nadruku na reklamówkach oraz jakie ilości zobowiazani bylibyśmy zamówić. Z góry dziękuję za informację. Daglezja Artur Dziewicki Zawiercie
Cytuj
Dodano: 19.04.2018  Skomentował: milena23
Reklamówki foliowe z nadrukiem to naprawdę świetny sposób na reklamę. Stał się on bardzo popularny w ostatnim czasie i stanowy świetny i przede wszystkim oryginalny sposób na reklamę. Reklamowkifoliex zajmują się produkcją reklamówek foliowych z nadrukiem od 5 lat i liczba zamówień na tego typu reklamę jest ogromna :) http://reklamowkifoliex.pl/foliopaki-z-nadrukiem/

Dodaj komentarz
[ X ]

Zgłoś błąd

E-mail:
Opis błędu *