X
a naszej stronie stosujemy pliki cookies oraz zbieramy dane określane jako dane osobowe. Więcej w Polityce Prywatności oraz RODO.

Woreczki na pieczywo

Woreczki do chleba produkuje się z doskonałej jakości folii polipropylenowej typu PP CAST. Cechuje się ona dużą transparentnością oraz odpowiednią barierowością dla pary wodnej. Te właściwości woreczków na pieczywo zapewniają idealną ekspozycję wyrobów piekarniczych oraz optymalnie najlepszy sposób przechowywania pieczywa na każdym etapie jego wytwarzania i dystrybucji, począwszy od transportu, aż do wystawienia na półkach sklepowych. Dzięki woreczkom z folii propylenowej można efektownie tworzyć wizerunek marki, a także zmniejszyć zwroty wyrobów piekarskich, które się nie sprzedały.


Woreczki foliowe na chleb występują w postaci bez nadruków jak i z nadrukami standardowymi, na które można nanieść dodruk. Istnieje również możliwość indywidualnego nadruku zgodnego z wymaganiami klienta. W każdym woreczku można zrobić wentylację, najwięcej osiem otworów o średnicy do 4 mm, które mają zastosowanie w pakowaniu pieczywa jeszcze nie wystudzonego. Można wykonać worki na chleb z mikroperforacją do opakowania pieczywa gorącego. Dzięki takiemu rozwiązaniu osiąga się skrócenie czasu od momentu produkcji aż po dostawę. Zapakowane pieczywo dociera w ten sposób nawet do najbardziej wymagających klientów.


Klientom wykorzystującym pasteryzację poleca się worki foliowe dostosowane do obróbki cieplnej w temperaturze ok. 140 C, stosując 35 mikronową folię oraz odpowiednie farby, które wykazują odporność na duże temperatury. Dzięki tej metodzie pakowania pieczywo pozostaje świeże nawet przez trzy tygodnie, dzięki czemu uzyskuje się niższe koszty logistyki i zmniejsza liczbę zwrotów.


Z kolei worki foliowe BOPP z nadrukiem lub bez, cechujące się dużym połyskiem umożliwiają dobrą ekspozycję produktów, szczególnie wyrobów cukierniczych: ciastek, pierników i wafli.


Rodzaje torebek na chleb

  • z zakładką dolną
  • z dnem trapezowym
  • z dnem zaokrąglonym
  • ze zrywką górnej klapy
  • z wentylacją
  • z folii mikroperforowanej

Dodaj komentarz
[ X ]

Zgłoś błąd

E-mail:
Opis błędu *